LISTA MEMBRILOR ACTIVI ȘI A VOLUNTARILOR

 


Alice Oprică 

preşedinte

0742 / 180 018

alice.oprica@architravel.ro

 

Oana Mager

vice-preşedinte cultural

0743 / 462 961

oana.mager@architravel.ro

 

Anca Nistor

vice-preşedinte administrativ

0757 / 391 551

iulia.mihai@architravel.ro

 

Amalia Pinta

resurse umane

0746 / 223371

amalia.pinta@architravel.ro

 

Mădălina Manolache

membru activ

0740 / 128 464

madalina.manolache@architravel.ro

 

Maria Cenan

membru activ

0735 / 341 007

maria.cenan@architravel.ro

 

Iulia Căilean

membru activ

0741 / 519 208

iulia.cailean@architravel.ro

 

Oana Păsălău 

membru activ

0756 / 414 697

oana.pasalau@architravel.ro

 

Denisa Săftoiu 

membru activ

0748 / 832 138

denisa.saftoiu@architravel.ro

 

Silviu Bors

membru activ

silviu.bors@architravel.ro

 

Alexandru Sabau

membru activ

alexandru.sabau@architravel.ro

 

FOSTI MEMBRI

Bogdan Bolog

Diana Bolcas

Ioana Man

Iulia Mihai

Sandra Sonei

Valentina Honceru

 

LEGAL ȘI CONTABILITATE

 

Alice Oprica
0742 / 180 018
alice.oprica[@]architravel.ro

 

Dorina Todici
contabil

 

Liana Șomlea
cenzor, expert contabil

 

 

DEPARTAMENT IT.

Centric IT s.r.l.

 

 

 

 

Vrei să devii membru în Asociația Architravel?

 

MEMBRU VOLUNTAR / cerere de înscriere ca membru voluntar , C.V. (european, cu poza)+ interviu cu echipa Architravel

MEMBRU ACTIV /  cerere de înscriere ca membru activ, C.V. (european, cu poza) + interviu cu echipa Architravel

ÎNREGISTRARE CA MEMBRU SENIOR / cerere de înscriere ca membru senior, C.V.(european, cu poza) + interviu cu echipa Architravel

TITLUL DE MEMBRU DE ONOARE se acordă persoanelor cu merite deosebite în cadrul Asociației, la inițiativa Adunării Generale.

 

Cererile de înscriere ca membru voluntar sau activ se discută în cadrul ședinței proxime cu ceilalți membri ai asociației. Asociația ArchiTRAVEL își rezervă dreptul de a refuza înscrierea oricăror persoane care nu corespund profilului asociației și normelor de comportament social.